Treniruoklių Salė

Išskirtinis treniruoklių salės interjeras ir ryškus treniruoklių dizainas pulsuote pulsuoja energija, kurios pasisemti galės kiekvienas čia apsilankęs. Moderni vėdinimo ir kondicionavimo sistema leis tuščiai neeikvoti čia sportuojančiųjų jėgų, visą energiją ir jėgas skirti tik pratimams atlikti maksimalaus komforto sąlygomis.

Erdvioje klubo treniruoklių salėje, kurios plotas yra 600 kvadratinių metrų, jėgos ir fitneso gerbėjai ras moderniausių laisvų svorių, kardiotreniruoklių ir jėgos staklių, kurių dauguma neturės analogų šalyje. Sporto įrangos prekiautojų ir specialistų VS SPORT parinktais bei naujausias pasaulines sporto klubų mados tendencijas atitinkančiais treniruokliais treniruotis bus vienas malonumas ir pradedančiajam, ir profesionalui.

Galerija >>


Kita įranga

Atskiroje salėje įrengta ir bokso kriaušė norintiems save išbandyti kitokiu būdu.

Stalo teniso mėgėjams įrengtas žinomiausio stalo teniso įrangos gamintojo CORNILLEAU profesionalus varžybinis stalas.

Galerija >>


Soliariumas/pirtis

Po treniruočių klubo lankytojai jėgas atgauti gali klubo pirčių zonoje, poilsis kurioje leis visiškai užmiršti dienos darbus ir rūpesčius. Saunos vyrams ir moterims įrengtos atskirai. Išskirtinio interjero poilsio kambariuose lankytojai galės mėgautis unikalia ramybe.

Įdegio mėgėjai galės naudotis modernaus soliariumo paslaugomis, o masažo specialistų atliekamas masažas subalansuos dvasinę būseną bei suteiks jėgų ateities darbams .

Soliariumas / pirtis >>


Persirengimo kambariai

Patogios ir erdvios persirengimo kambarių spintelės, moderni lankytojų kontrolės sistema leis patogiai išbandyti klubo paslaugas visiems lankytojams net ir didžiausio klubo užimtumo valandomis.

Galerija >>